Selectează o Pagină

PRIMARIA COMUNEI MALDAENI cu sediul in localitatea Maldaeni , str.Principala nr. 40, judetul Teleorman anunta anularea concursului publicat in Monitorul Oficial partea a III a Nr.193 din 9.03.2021 pentru ocuparea a 2 posturi vacante de muncitor calificat treapta profesionala III organizat in data de :

2 aprilie 2021  proba scrisa

7 aprilie 2021  proba interviu .

Mentionam ca ramane neschimbata data concursului pentru ocuparea posturilor contractuale vacante in cadrul Compartimentului de administrare domeniul public si privat ,de :

1 post muncitor calificat III  (tractorist rutierist)

1 post muncitor calificat III (buldoexcavatorist )

Candidatii vor depune dosarele de participare la concursul pentru ocuparea postului contractual de muncitor calificat (tractorist rutierist si budoexcavatorist)  in termen de 10 zile lucratoare de la data afisarii anuntului respectiv pana cel tarziu la data  de 22.03.2021 , ora 16,00 la sediul Primăriei Maldaeni , Str.Principala , nr. 40, Judetul Teleorman  -compartimentul resurse umane .

Relaţii suplimentare la sediul: Primăriei Maldaeni , Judetul Teleorman ,  telefon: 0247/337112 ; E-mail : [email protected] .

PRIMAR

OPRINA ION