Selectează o Pagină

Primaria comunei Maldaeni vine in sprijinul persoanelor izolate la domiciliu si a persoanelor varstnice ,care nu au apartinatori si nu se pot deplasa pentru procurarea celor strict necesare.

Rugam cetatenii acestei comunitati sa dea dea dovada de seriozitate si sa nu apeleze pentru lucruri care nu necesita urgente.

Va rugam sa dati dovada de spirit civic si sa evitati  iesirile pe cat posibil din gospodarii pentru a preantampina infectarea cu coronavirus.

Persoanelor  in varsta de peste 65 de ani le este interzis  sa paraseasca domiciliul in afara intervalului orar  11 -13 .

Orice relatii veti obtine la telefonul institutiei  0247/337112

sau pe adresa de e-mail [email protected].

Va multumim pentru intelegere !

PRESEDINTE  COMITET LOCAL PENTRU SITUATII DE URGENTA

PRIMAR

ANUNT  FOARTE IMPORTANT

Orice relatii veti obtine la telefonul institutiei  0247/337112

sau pe adresa de e-mail [email protected].

Va multumim pentru intelegere !

PRESEDINTE  COMITET LOCAL PENTRU SITUATII DE URGENTA

PRIMAR